XVI Przegląd Piosenki Poetyckiej „Wyśpiewać Poezję”

OTO WERDYKT XVI PRZEGLĄDU PIOSENKI POETYCKIEJ „WYŚPIEWAĆ POEZJĘ”!
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w Przeglądzie, a wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
…no i zapraszamy za rok!

 

Kochani!
Dziś przedstawiamy kolejnego jurora naszego Przeglądu Piosenki Poetyckiej!
Jeśli jest jeszcze ktoś, kto waha się nad udziałem w Przeglądzie to mamy nadzieję, że pan Piotr Selim rozwieje wszelkie wątpliwości!
Zapraszamy! ☺

Pragniemy z ogromną radością ogłosić, że do grona Jury naszego tegorocznego Przeglądu dołączył Marcin Januszkiewicz!

Marcin jest absolwentem warszawskiej Akademii teatralnej. Jest bardzo mocno związany z piosenką poetycką i artystyczną, jest laureatem kilku ważniejszych krajowych festiwali wokalnych i aktorskich. W 2011 roku zdobył Grand Prix XIV festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”, w 2013 roku zadebiutował w Opolu podczas koncertu Super Debiuty, a w 2012 roku otrzymał nagrodę dziennikarzy i wyróżnienie na 33. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W roku 2017, na 38. edycji tego przeglądu, zdobył Grand Prix oraz nagrodę dziennikarzy.

W jego autorskim recitalu „Osiecka po męsku” usłyszeć można utwory „A ja wolę moją mamę”, czy „Kołysanka dla okruszka”, które nabierają zupełnie nowego wyrazu. Autor w utworach nie ulega terrorowi interpretacji, bo wie, że czasem tekst piosenki służy do zabawy. Jego możliwości wokalne pozawalają mu swobodnie żonglować wokalnymi konwencjami, a to wszystko w minimalistycznym, elektronicznym akompaniamencie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI Przeglądzie Piosenki Poetyckiej „Wyśpiewać Poezję” 2021.

Niestety już wiemy, że w tym roku także nie uda nam się spotkać na grochowickiej polanie, dlatego postanowiliśmy i w tym roku przenieść nasz Przegląd do sieci.

Już dziś czekamy na Wasze zgłoszenia!

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA